«Арман» турнирінің іріктеу кезеңі аяқталды

«Арман» турнирінің іріктеу кезеңі аяқталды

17 ақпан, 10:09
Жарысқа 19 жасқа дейінгі жасөспірімдер қатысты.

Ойындар 9-16 ақпан аралығында өтті.

А тобы

Б тобы

В тобы

 Г тобы

«Қайрат» (Алматы)

«Шахтер» (Қарағанды)

«Ордабасы» (Шымкент)

«Тобыл» (Қостанай)

«Қайсар» (Қызылорда)

«Оңтүстік» (Шымкент)

«Қызыл-Жар СК» (Петропавл)

«Ақтөбе» (Ақтөбе)

«Оқжетпес» (Көкшетау)

«Астана» (Нұр-Сұлтан)

«Жетісу» (Талдықорған)

«Тараз» (Тараз)

«Семей» (Семей)

«ERTIS» (Павлодар)

«Ақжайық» (Орал)

«Алтай» (Өскемен)

«Атырау» (Атырау)

 

Ойын нәтижелері:

10 ақпан (дүйсенбі)

«Қайрат» - «Шахтер» 2:1

«Оңтүстік» - «Қызыл-Жар СК» 4:1

«Ордабасы» - «Тобыл» 4:1

«Ақтөбе» - «Оқжетпес» 3:0

«Астана» - «Жетісу» 1:1

«ERTIS» - «Ақжайық» 1:4

«Тараз» - «Семей» 2:0

«Алтай» - «Атырау» 2:1

 

11 ақпан (сейсенбі)

«Шахтер» - «Қайсар» 4:2

«Ордабасы» - «Қайрат» 1:3

 

12 ақпан (сәрсенбі)

«Ақтөбе» - «Оңтүстік» 2:5

«Оқжетпес» - «Қызыл-Жар СК» 4:2

«Астана» - «Тараз» 0:0 

«ERTIS» - «Алтай» 3:2

«Жетісу» - «Семей» 1:2

«Ақжайық» - «Атырау» 4:1

 

13 ақпан (бейсенбі)

«Қайсар» - «Қайрат» 1:9

«Тобыл» - «Шахтер» 0:1

 

14 ақпан (жұма)

«Қызыл-Жар СК» - «Ақтөбе» 0:5

«Оқжетпес» - «Оңтүстік» 2:3

«Атырау» - «ERTIS» 1:0

«Алтай» - «Ақжайық» 2:3

«Семей» - «Астана» 0:4

«Тараз» - «Жетісу» 0:1

«Қайсар» - «Ордабасы» 2:6

 

15 ақпан (сенбі)

«Қайрат» - «Тобыл» 2:0

 

16 ақпан (жексенбі)

«Шахтер» - «Ордабасы» 2:1

«Тобыл» - «Қайсар» 4:1

 

 

           

Турнир кестесі

А тобы

О

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

«Қайрат»

4

0

0

16-3

12

2

«Шахтер»

3

0

1

5-4

9

3

«Ордабасы»

2

0

2

12-8

6

4

«Тобыл»

1

0

3

5-6

3

5

«Қайсар»

0

0

4

6-21

0

 

Б тобы

О

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

«Оңтүстік»

3

0

0

12-5

9

2

«Ақтөбе»

2

0

1

10-5

6

3

«Оқжетпес»

1

0

2

6-8

3

4

«Қызыл-Жар СК»

0

0

3

3-13

0

 

В тобы

О

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

«Астана»

1

2

0

5-1

5

2

«Жетісу»

1

1

1

3-3

4

3

«Тараз»

1

1

1

2-1

4

4

 «Семей»

1

0

2

2-8

3

 

Г тобы

О

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

«Ақжайық»

3

0

0

11-4

9

2

«Алтай»

1

0

2

6-7

3

3

«ERTIS»

1

0

2

4-7

3

4

«Атырау»

1

0

2

3-6

3

 

Сұрмергендер:

Диас Құшқынбаев («Қайрат») - 4 гол;

Абзал Қалау (Академия «Оңтүстік») - 3 гол;

Бейбарыс Иманқұл («Ақтөбе») - 3 гол;

Андрей Георгиади («Шахтер») - 3 гол.

 

Өз тобында 1-2 орын алған командалар турнирдің финалдық кезеңіне шықты. Шешуші сын 8-15 наурыз аралығында Таразда өтеді.

Бөлісу
Жоғары