Футбол орталықтары мен академияларының 1999 жылға дейінгі жасөспірімдері арасында футболдан ҚР Біріншілігінің қорытындысы

Финалдық кезеңнің ойындары 15-20 қазан күндері Талдықорған мен Ақтөбе қалаларында өтті.

Талдықорғанда командалар 1-4 орындар үшін доп тепті.

Ақтөбе қаласында кездескен командалар 9-12 мен 13-16 орындар үшін ойнады.

5-8 орындар үшін өтуі тиіс матчтар ауыстырылып, 22-27 қазан күндері Алматы қаласында өтті.

Ойындар нәтижесі

Талдықорған қ. (15 – 20 қазан)

Алматы қ. (22 – 27 қазан)

1 – 4 орындар үшін

5 – 8 орындар үшін

«Ордабасы» - «Тараз» 1 : 0

«Жетісу» - «Шахтер» 1 : 0

«Шахтер» - «Ордабасы» 2 : 2

«Тараз» - «Жетісу» 2 : 0

«Тараз» - «Шахтер» 1 : 0

«Ордабасы» - «Жетісу» 2 : 1

«Тобыл» - «Ертіс» 2 : 2

«Қайрат» - «Атырау» 4 : 1

«Ертіс» - «Атырау» 3 : 2

«Тобыл» - «Қайрат» 3 : 2

«Тобыл» - «Атырау» 5 : 0

«Қайрат» - «Ертіс» 4 : 2

 

Командалар

О

Ж

Т

Ж

Доптар

Ұ

 

Командалар

О

Ж

Т

Ж

Доптар

Ұ

«Ордабасы»

3

2

1

0

5-3

7

 

«Тобыл»

3

2

1

0

10-4

7

«Тараз»

3

2

0

1

3-1

6

 

«Қайрат»

3

2

0

1

10-6

6

«Жетісу»

3

1

0

2

2-4

3

 

«Ертіс»

3

1

1

1

7-8

4

«Шахтер»

3

0

0

3

2-4

1

 

«Атырау»

3

0

0

3

3-12

0

 

Ақтөбе қ. (15 – 20 қазан)

9 – 12 орындар үшін

13 – 16 орындар үшін

«Қайсар» - «Астана» 3 : 1

«Ақтөбе» - «Оқжетпес» 3 : 2

«Астана» - «Оқжетпес» 4 : 0

«Ақтөбе» - «Қайсар» 2 : 0

«Астана» - «Ақтөбе» 1 : 0

«Қайсар» - «Оқжетпес» 11 : 0

«Алтай» - «Ақжайық» 10 : 3

«Қызыл-Жар СК» - «Каспий» 3 : 1

«Қызыл-Жар СК» - «Ақжайық» 2 : 2

«Алтай» - «Каспий» 3 : 2

«Қызыл-Жар СК» - «Алтай» 4 : 2

«Каспий» - «Ақжайық» 5 : 1

 

Командадар

О

Ж

Т

Ж

Доптар

Ұ

 

Командлар

О

Ж

Т

Ж

Доптар

Ұ

«Ақтөбе»

3

2

0

1

5-3

6

 

«Қызыл-Жар СК»

3

2

1

0

9-5

7

«Қайсар»

3

2

0

1

14-3

6

 

«Алтай»

3

2

0

1

15-9

6

«Астана»

3

2

0

1

6-3

6

 

«Каспий»

3

1

0

2

8-7

3

«Оқжетпес»

3

0

0

3

2-18

0

 

«Ақжайық»

3

0

1

2

6-17

1

 

Қорытынды орындар:

1. «Ордабасы» (Шымкент)

2. «Тараз» (Тараз)

3. «Жетісу» (Талдықорған)

4. «Шахтер» (Қарағанды)

5. «Тобыл» (Қостанай)

6. «Қайрат» (Алматы)

7. «Ертіс» (Павлодар)

8. «Атырау» (Атырау)

9. «Ақтөбе» (Ақтөбе)

10. «Қайсар» (Қызылорда)

11. «Астана» (Астана)

12. «Оқжетпес» (Көкшетау)

13. «Қызыл-Жар СК» (Петропавл)

14. «Алтай» (Өскемен)

15. «Каспий» (Ақтау)

16. «Ақжайық» (Орал)

 

Біріншілік қорытындысы бойынша үздік ойыншылар анықталды::

Үздік қақпашсы Сейсен Мұхаметжан «Тараз»

Үздік қорғаушы Батырханов Санжар «Жетісу»

Үздік жартылай қорғаушы Тұқтышев Руслан «Шахтер»

Үздік шабуылшы Серікбай Мейрамбек «Ордабасы»

Үздік бомбардир Ағзамбаев Нұрдаулет «Қайрат» 16 доп

Үздік ойыншы Жақсылык Мұхит «Ордабасы»