Республикалық «Арман» турнирінің іріктеу кезеңінің қорытындысы

Таразда өткен жарысқа 19 жасқа дейінгі футболшылар қатысты.

 

 

 А тобы

 Б тобы

В тобы

Г тобы

«Қайрат» Алматы қ.

 «Шахтер» Караганды қ.

«Алтай» Өскемен қ.

«Каспий» Ақтау қ.

«Ордабасы» Шымкент қ.

«Тараз» Тараз қ.

 «Астана» Астана қ.

«Оқжетпес» Көкшетау қ.

 

 «Ертіс» Павлодар қ.

«Ақтөбе» Актобе қ.

«Қызылжар» Петропавл қ.

«Ақжайық» Орал қ.

 

 «Жетісу» Талдықорган қ.

«Атырау» Атырау қ.

«Тобыл» Қостанай қ.

«Қайсар» Қызылорда қ.

 

 

 

20 ақпан (дүйсенбі)

12 : 00   «Қайрат» - «Алтай»                         1 : 1    

12 : 00   «Шахтер» - «Каспий»                      0 : 0    

14 : 00   «Ордабасы» - «Астана»                  2 : 1      

14 : 00   «Тараз» - «Оқжетпес»                     4 : 1     

 

21 ақпан (сейсенбі)

12 : 00   «Ертіс» - «Қызылжар»                   1 : 0          

12 : 00   «Ақтөбе» - «Ақжайық»                  1 : 0         

14 : 00   «Жетісу» - «Тобыл»                       4 : 0          

14 : 00   «Атырау» - «Қайсар»                     2 : 1         

 

22 ақпан әрсенбі)

12 : 00   «Қайрат» - «Каспий»                      2 : 1          

12 : 00   «Шахтер» - «Алтай»                       6 : 0          

14 : 00   «Ордабасы» - «Оқжетпес»           4 : 0          

14 : 00   «Тараз» - «Астана»                         3 : 2          

23 ақпан (бейсенбі)

12 : 00   «Ертіс» - «Ақжайық»                    2 : 0

12 : 00   «Ақтөбе» - «Қызылжар»              4 : 1                  

14 : 00   «Жетісу» - «Қайсар»                     4 : 2     

14 : 00   «Атырау» - «Тобыл»                      4 : 3

 

24 ақпан (жұма)

12 : 00   «Қайрат» - «Шахтер»                     0 : 2

12 : 00   «Алтай» - «Каспий»                        2 : 3  

14 : 00   «Ордабасы» - «Тараз»                   0 : 1         

14 : 00   «Астана» - «Оқжетпес»                  7 : 1  

 

25 ақпаненбі)

12 : 00   «Ертіс» - «Ақтөбе»                  1 : 0

12 : 00 «Қызылжар » - «Ақжайық»      1 : 0                           

14 : 00   «Жетісу» - «Атырау»              1 : 2     

14 : 00   «Тобыл» - «Қайсар»               1 : 4

 

А тобы

Орын

Команда

1

2

3

4

Ж

Т

Ж

Д

Ұпай

1

Шахтер

 

2 : 0

0 : 0

6 : 0

2

1

0

8 – 0

7

2

Қайрат

0 : 2

 

2 : 1

1 : 1

1

1

1

3 – 3

4

3

Каспий

0 : 0

1 : 2

 

3 : 2

1

1

1

4 – 4

4

4

Алтай

0 : 6

1 : 1

2 : 3

 

0

1

2

3 – 10

1

 

Б тобы

Место

Команда

1

2

3

4

Ж

Т

Ж

Д

Ұпай

1

Тараз

 

1 : 0

3 : 2

4 : 1

3

0

0

8 – 3

9

2

Ордабасы

0 : 1

 

2 : 1

4 : 0

2

0

1

6 – 2

6

3

Астана

2 : 3

1 : 2

 

7 : 1

1

0

2

10 – 6

3

4

Оқжетпес

1 : 4

0 : 4

1 : 7

 

0

0

3

2 – 15

0

 

В тобы

Орын

Команда

1

2

3

4

Ж

Т

Ж

Д

Ұпай

1

Ертіс

 

1 : 0

1 : 0

2 : 0

3

0

0

4 – 0

9

2

Ақтөбе

0 : 1

 

4 : 1

1 : 0

2

0

1

5 – 2

6

3

Қызылжар

0 : 1

1 : 4

 

1 : 0

1

0

2

2 – 5

3

4

Ақжайық

0 : 2

0 : 1

0 : 1

 

0

0

3

0 - 4

0

 

Г тобы

Орын

Команда

1

2

3

4

Ж

Т

Ж

Д

Ұпай

1

Атырау

 

2 : 1

2 : 1

4 : 3

3

0

0

8 – 5

9

2

Жетісу

1 : 2

 

4 : 2

4 : 0

2

0

1

9 – 4

6

3

Қайсар

1 : 2

2 : 4

 

4 : 1

1

0

2

7 – 7

3

4

Тобыл

3 : 4

0 : 4

1 : 4

 

0

0

3

4 – 12

0

 

1-2 орын алған командалар 2017 жылдың 20-27 наурызында Таразда өтетін финалдық кезеңге қатысады.