Республикалық «Жастар» турнирінің іріктеу кезеңінің қорытындысы

Шымкентте өткен жарысқа 17 жасқа дейінгі футболшылар қатысты.

 

А тобы

Б тобы

В тобы

Г тобы

«Қайрат» Алматы қ.

«Астана» Астана  қ.

«Жетісу» Талдықорған қ.

«Тобыл» Қостанай қ.

«Каспий» Ақтау қ.

«Оңтүстік» (ОҚО)

«Ақжайық» Орал қ.

«Ертіс» Павлодар қ.

«Тараз» Тараз қ.

«Ордабасы» Шымкент қ.

«Шахтер» Караганды қ.

«Атырау» Атырау қ.

«Қайсар» Қызылорда қ.

«Актөбе» Ақтөбе қ.

«Алтай» Өскемен қ.

«Оқжетпес» Көкшетау қ.

«Қызыл-Жар СК»

Петропавл қ.

 

19 ақпан (жексенбі)                                                                          

12 : 00   «Қайрат» - «Жетісу»                  5:0

12 : 00   «Астана» - «Тобыл»                  2:1

 

20 ақпан (дүйсенбі)

12 : 00   «Қайрат» - «Каспий»               4:1

12 : 00   «Астана» - «Жетісу»                4:1

14 : 00   «Оңтүстік» - «Ертіс»                 6:1

14 : 00   «Ақжайық» - «Тараз»               1:0

 

21 ақпан (сейсенбі)

14 : 00   «Ордабасы» - «Атырау»          5:2

14 : 00   «Шахтер» - «Қайсар»                2:0

16 : 00   «Ақтөбе» - «Оқжетпес»             2:0

16 : 00   «Алтай» - «Қызыл-Жар СК»     3:1

 

22 ақпанәрсенбі)

12 : 00   «Қайрат» - «Астана»                1:2

12 : 00   «Тобыл» - «Каспий»                 4:1

14 : 00   «Оңтүстік» - «Тараз»                3:0

14 : 00   «Ақжайық» - «Ертіс»                0:3

 

23 ақпан (бейсенбі)

12 : 00   «Қайрат» - «Тобыл»                      5:0

12 : 00   «Жетісу» - «Каспий»                      0:3

14 : 00   «Ордабасы» - «Қайсар»                1:0

14 : 00   «Шахтер» - «Атырау»                    4:1

16 : 00   «Ақтөбе» - «Қызыл-Жар СК»         5:1

16 : 00   «Алтай» - «Оқжетпес»                    0:2

 

24 ақпан (жұма)

14 : 00   «Оңтүстік» - «Ақжайық»                3:0

14 : 00   «Ертіс» - «Тараз»                            4:1

 

25 ақпаненбі)

12 : 00   «Астана» - «Каспий»                       4:2

12 : 00   «Жетісу» - «Тобыл»                         3:1

14 : 00   «Ордабасы» - «Шахтер»                 0:0

14 : 00   «Атырау» - «Қайсар»                       2:1

16 : 00   «Ақтөбе» - «Алтай»                          2:1

16 : 00   «Оқжетпес» - «Қызыл-Жар СК»     2:2

 

«А» тобы

Орын

Команда

1

2

3

4

5

Ж

Т

Ж

Д

Ұпай

1

Астана

 

2:1

2:1

4:2

4:1

4

0

0

12-5

12

2

Қайрат

1:2

 

5:0

4:1

5:0

3

0

1

15-3

9

3

Тобыл

1:2

0:5

 

4:1

1:3

1

0

3

6-11

3

4

Каспий

2:4

1:4

1:4

 

3:0

1

0

3

7-12

3

5

Жетісу

1:4

0:5

3:1

0:3

 

1

0

3

4-13

3

 

 «Б» тобы

 

 

Орын

Команда

1

2

3

4

Ж

Т

Ж

Д

Ұ

1

Оңтүстік

 

6:1

3:0

3:0

3

0

0

12-1

9

2

Ертіс

1:6

 

3:0

4:1

2

0

1

8-7

6

3

Ақжайық

0:3

0:3

 

1:0

1

0

2

1-6

3

4

Тараз

0:3

4:1

1:0

 

0

0

3

1-8

0


«В» тобы

Орын

Команда

1

2

3

4

Ж

Т

Ж

Д

Ұпай

1

Шахтер

 

0:0

4:1

2:0

2

1

0

6-1

7

2

Ордабасы

0:0

 

5:2

1:0

2

1

0

6-2

7

3

Атырау

1:4

2:5

 

2:1

1

 

2

5-10

3

4

Қайсар

0:2

0:1

1:2

 

0

0

3

1-5

0

 

 «Г» тобы

Орын

Команда

1

2

3

4

Ж

Т

Ж

Д

Ұпай

1

Ақтөбе

 

2:0

2:1

3:1

3

0

0

9-2

9

2

Оқжетпес

0:2

 

2:0

2:2

1

1

1

4-4

4

3

Алтай

1:2

0:2

 

3:1

1

0

2

4-5

3

4

ҚызылЖар СК

1:3

2:2

1:3

 

0

1

2

4-10

1

 

1-2 орын алған командалар 2017 жылдың 20-27 наурызында Шымкентте өтетін финалдық кезеңге қатысады.