2006 жылғы жасөспірімдер арасында облыстық құрамалардың біріншілігі аяқталды

2006 жылғы жасөспірімдер арасында облыстық құрамалардың біріншілігі аяқталды

29 маусым, 13:04
Тараз қаласында 18-27 маусым аралығында 2006 жылғы жасөспірімдер арасында футболдан облыстық және Астана, Алматы қалаларының құрамалары арасында Қазақстан Республикасының Біріншілігі өтті.

Іріктеу кезеңінің ойын нәтижелері:

19 маусым (сейсенбі)

Жамбыл облысы – Алматы-1 - 3:1                                                                                                

Ақтөбе облысы – Қызылорда облысы  - 2:2

Алматы-2– Павлодар облысы - 1:1

Алматы облысы – Қостанай облысы - 1:0

Қарағанды облысы – Шымкент - 0:0

Маңғыстау облысы – ОҚО - 2:5

 

20 маусым

Алматы-1 – Ақтөбе облысы - 5:0                                                                                                           

Астана – Жамбыл облысы - 0:1

Павлодар облысы – Маңғыстау облысы - 9:0

Акмола облысы – Алматы-2  - 5:0

 

21 маусым

Ақтөбе облысы - Астана - 1:1  

Қызылорда облысы – Алматы-1  - 0:1

Маңғыстау облысы – Ақмола облысы - 1:3

ОҚО – Павлодар облысы - 1:0

Шымкент – Қостанай облысы - 2:0

Қарағанды облысы - Алматы облысы - 1:1

 

22 маусым

Астана – Қызылорда облысы - 0:0

Жамбыл облысы – Ақтөбе облысы - 6:1

Ақмола облысы – ОҚО - 0:8

Алматы-2 – Маңғыстау облысы - 10:0

 

23 маусым

Қызылорда облысы – Жамбыл облысы - 1:4

Алматы-1 – Астана - 2:2

ОҚО – Алматы-2 - 0:0

Павлодар облысы – Ақмола облысы - 1:0

Алматы облысы – Шымкент - 1:1

Қостанай облысы – Қарағанды облысы  - 1:1

 

Топтық кезеңнің турнир кестесі

«А» тобы

Орын

Командалар

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұпай

1

Жамбыл облысы

4

0

0

14-3

12

2

Алматы-1

2

1

1

9-5

7

3

Астана

0

3

1

3-4

3

4

Қызылорда облысы

0

2

2

3-7

2

5

Ақтөбе облысы

0

2

2

4-14

2

 

«Б» тобы

Орын

Командалар

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұпай

1

ОҚО

3

1

0

14-2

10

2

Алматы-2

2

2

0

16-1

8

3

Павлодар облысы

2

1

1

11-2

7

4

Ақмола облысы

1

0

3

3-15

3

5

Маңғыстау облысы

0

0

4

3-27

0

 

«В» тобы

Орын

Командалар

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұпай

1

Шымкент

1

2

0

3-1

5

2

Алматы облысы

1

2

0

3-2

5

3

Қарағанды облысы

0

3

0

2-2

3

4

Қостанай облысы

0

1

2

1-3

1

 

Плей-офф нәтижелері:

25 маусым

1-4 орындар

Шымкент – Алматы-2  -  0:2

Жамбыл облысы  - ОҚО - 1:1, пен. 1:3

 

5-8 орындар

Астана – Павлодар облысы - 0:3

Алматы облысы – Алматы-1- 1:0

 

9-12 орындар

Қызылорда облысы – Қарағанды облысы - 0:3

Ақмола облысы – Ақтөбе облысы - 0:1

 

26 маусым

5-6 орындар

Павлодар облысы - Алматы облысы - 2:1

 

7-8 орындар

Астана – Алматы-1 - 0:0, пен. 5:4

 

9-10 орындар

Қарағанды облысы – Ақтөбе облысы - 2:1

 

11-12 орындар

Қызылорда облысы – Ақмола облысы - 3:1

 

13-14 орындар

Маңғыстау облысы – Қостанай облысы - 0:0, пен. 2:3

 

27 маусым (сәрсенбі)

3-орын үшін матч

Шымкент –Жамбыл облысы - 0:1

 

Финал

Алматы-2 - ОҚО - 2:1

 

Біріншілік қорытындысы:

1. Алматы-2

2. ОҚО

3. Жамбыл облысы

4. Шымкент

5. Павлодар облысы

6. Алматы облысы

7. Астана

8. Алматы-1

9. Қарағанды облысы

10. Ақтөбе облысы

11. Ақмола облысы

12. Қызылорда облысы

13. Қостанай облысы

14. Маңғыстау облысы

 

Біріншілік қорытындысы бойынша үздік футболшылар марапатталды:

Үздік қақпашы - Жамшит Розакулов (ОҚО)

Үздік қорғаушы - Бекжан Оңдасын (Жамбыл облысы)

Үздік жартылай қорғаушы - Әбубәкір  Тортай (ОҚО)

Үздік шабуылшы - Бақдәулет Нуралы (Шымкент)

Үздік ойыншы - Дамир Мұрат (Алматы-2)

Үздік сұрмерген - Данай Белисар (Алматы-2).

Бөлісу

Жаңалықтар

Жоғары