Екінші Лиганың 19-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

Екінші Лиганың 19-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

29 маусым, 17:39
Төрелік ету және қадағалау департаменті Екінші Лиганың 19-турында қызмет атқаратын төрешілердің тобын анықтады.

Екінші лига

19 тур

2 шілде

Тараз М – Қайсар М

Төрешілер: Дархан Ескендір (Шымкент), Данил Соболев (Тараз), Әділет Нұрлан (Қаратау)

Резерв төреші: Амангелді Жүсіпов (Тараз)

Инспектор: Ахмет Шерменов (Кентау)

 

Ақсу – Ақжайық М

Төрешілер: Нұрлан Ақынжанов (Семей), Алексей Долгих, Андрей Попов (екеуі де - Павлодар)

Резерв төреші: Артем Волков (Павлодар)

Инспектор: Николай Сидоров (Павлодар)

 

Астана М – Ақтөбе М

Төрешілер: Эльвира Нұрмұстафина (Теміртау), Нұржан Жүнісов, Рустем Матякубов (екеуі де - Астана)

Резерв төреші: Дана Үсенова (Астана)

Инспектор: Қайрат Сламбеков (Астана)

 

Шахтер М – Тобыл М

Төрешілер: Елдос Абжан (Шымкент), Николай Кудряшов (Қарағанды), Кристина Янушкевич (Саран)

Резерв төреші: Татьяна Сорокопудова (Қарағанды)

Инспектор: Константин Блат (Қарағанды)

 

Ордабасы М – Қыран М

Төрешілер: Нұржан Жұмашев (Қызылорда), Сейітмағзұм Мұсалы, Ержан Әліқұлов (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Динара Ыдырысова (Шымкент)

Инспектор: Исағали Бақберген (Шымкент)

 

Академия Оңтүстік – ОСДЮСШОР Жас-Ұлан

Төрешілер: Виталий Качагин (Тараз), Дархан Төлегенов, Самат Жарылқасынов (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Шыңғыс Арыстанбай (Шымкент)

Инспектор: Серғали Оспанов (Шымкент)

 

Жетісу М – Қызыл-Жар СК М

Төрешілер: Біржан Сержанұлы (Алматы), Данияр Айтов, Әлібек Бектұров (екеуі де - Талдықорған)

Резерв төреші: Бауыржан Өмірсеріков (Талдықорған)

Инспектор: Александр Никулин (Талдықорған)

 

Рузаевка – Оқжетпес М

Төрешілер: Мұратбек Ергешов (Шымкент), Бақытжан Жолдас, Игорь Карпов (екеуі де - Алматы)

Резерв төреші: Наргис Магау (Алматы)

Инспектор: Юрий Гриджан (Алматы)

 

Алтай М – Қайрат М

Төрешілер: Станислав Пучков (Петропавл), Дмитрий Вилимзонов (Өскемен), Станислав Лесив (Семей)

Резерв төреші: Роман Ларионов (Өскемен)

Инспектор: Олег Богданов (Семей)

 

Ертіс М - ЦСКА

Төрешілер: Никита Утробин (Астана), Дмитрий Будниченко (Екібастұз), Рүстем Сүйінов (Павлодар)

Резерв төреші: Андрей Ходотчук (Павлодар)

Инспектор: Семен Журавлев (Павлодар)

Бөлісу

Жаңалықтар

Жоғары