Екінші лиганың 43-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

Екінші лиганың 43-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

26 қазан, 15:55
Төрелік ету және қадағалау департаменті Екінші лиганың 43-турында қызмет атқаратын төрешілердің тобын анықтады.

Екінші лига

43 тур

30 қазан

Қайсар М – Астана М

Төрешілер: Дархан Ескендір (Шымкент), Арман Ділманов, Тимур Айтбаев (екеуі де - Қызылорда)

Резерв төреші: Әйгерім Уәлиева (Қызылорда)

Инспектор: Кеңесбек Исаев (Қызылорда)

 

Тараз М – Шахтер М

Төрешілер: Елдос Абжан (Шымкент), Данил Соболев, Амангелді Жүсіпов (екеуі де - Тараз)

Резерв төреші: Виталий Качагин (Тараз)

Инспектор: Бейбіт Көпжасар (Қызылорда)

 

Ақжайық М – Ордабасы М

Төрешілер: Саят Суликанов (Ақтөбе), Вячеслав Крапивин, Темірбек Ысқақов (екеуі де - Орал)

Резерв төреші: Бекарыс Аманкелдин (Орал)

Инспектор: Аскар Сереков (Қызылорда)

 

Атырау М – Академия Оңтүстік

Төрешілер: Диас Кустаев (Орал), Дмитрий Калмыков, Ілияс Құсайынов (екеуі де - Атырау)

Резерв төреші: Руслан Сұлтанғалиев (Атырау)

Инспектор: Мирамбек Мырзабеков (Қызылорда)

 

Ақтөбе М – Жетісу М

Төрешілер: Нариман Талапкеров (Орал), Еркебұлан Жақсылықов, Никита Мортин (екеуі де - Ақтөбе)

Резерв төреші: Бақыт Қызылбаев (Ақтөбе)

Инспектор: Геннадий Жуковский (Ақтөбе)

 

Тобыл М – Рузаевка

Төрешілер: Андрей Ходотчук (Павлодар), Иван Гриценко, Анастасия Акимова (екеуі де - Қостанай)

Резерв төреші: Санжар Ысқақов (Қостанай)

Инспектор: Александр Павленко (Қостанай)

 

Қыран М – Алтай М

Төрешілер: Андрей Марсал (Қарағанды), Самат Жарылқасынов, Ержан Әліқұлов (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Нұрхат Үсенбаев (Шымкент)

Инспектор: Исағали Бақберген (Шымкент)

 

ОСДЮСШОР Жас ҰланЕртіс М

Төрешілер: Алмаз Ахметов (Алматы), Дархан Төлегенов, Сардар Ташметов (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Мұратбек Ергешов (Шымкент)

Инспектор: Құрбан Ибрагимов (Шымкент)

 

Қызыл-Жар СК М – Қайрат М

Төрешілер: Саят Қарабаев (Астана), Талғат Мақатов, Рүстем Бейжанов (екеуі де - Петропавл)

Резерв төреші: Станислав Пучков (Петропавл)

Инспектор: Олег Яковлев (Көкшетау)

 

Оқжетпес М - ЦСКА

Төрешілер: Нұрлан Ақынжанов (Семей), Алексей Хорошев, Денис Полетаев (екеуі де - Көкшетау)

Резерв төреші: Антон Кучма (Көкшетау)

Инспектор: Александр Горда (Көкшетау)

Бөлісу
Жоғары