Шымкентте республикалық «Жастар» турнирі өтеді

Шымкентте республикалық «Жастар» турнирі өтеді

13 ақпан, 11:39
Шымкентте 18-24 ақпан аралығында футбол орталықтары мен академиялардың 2003 жылғы жасөспірімдер арасында республикалық «Арман» турнирінің іріктеу кезеңі өтеді.

Жарысқа 2003 жылы туған жасөспірімдер қатысады. «БИІК Тассай» спорт базасының стадиондары іріктеу кезеңінің ойындарын қабылдайды. 

Турнирге қатысушылар:

А тобы

Б тобы

В тобы

Г тобы

«Оңтүстік», Шымкент

«Астана», Астана

«Оқжетпес», Көкшетау

«Тобыл», Қостанай

«Семей», Семей

«Ордабасы», Шымкент

«Қайрат», Алматы

«Тараз», Тараз

«Атырау», Атырау

«Қызыл-Жар СК», Петропавл

«Ертіс», Павлодар

«Алтай», ШҚО

«Ақжайық», Орал

«Шахтер», Қарағанды

«Қыран», Шымкент

«Ақтөбе», Ақтөбе

«Жетісу», Талдықорған

«Каспий», Ақтау

«Қайсар», Қызылорда

 

Ойын кестесі:

18 ақпан (дүйсенбі)

10:00. «Оңтүстік» - «Астана»

10:00. «Ордабасы» - «Қайрат»

 

12:00. «Оқжетпес» - «Тобыл»

12:00. «Тараз» - «Атырау»

 

14:00. «Ертіс» - «Алтай»

14:00. «Ақтөбе» - «Жетісу»

 

16:00. «Ақжайық» - «Шахтер»

16:00. «Каспий» - «Қайсар»

 

19 ақпан (сейсенбі)

14:00. «Астана» - «Семей»

 

16:00. «Қайрат» - «Қызыл-Жар СК»

16:00. «Шахтер» - «Қыран»

 

20 ақпан (сәрсенбі)

10:00. «Ертіс» - «Ақжайық»

10:00. «Каспий» - «Ақтөбе»

 

12:00. «Қыран» - «Алтай»

12:00. «Қайсар» - «Жетісу»

 

14:00. «Оңтүстік» - «Оқжетпес»

14:00. «Ордабасы» - «Тараз»

 

21 ақпан (бейсенбі)

10:00. «Семей» - «Оңтүстік»

10:00. «Қызыл-Жар СК» - «Ордабасы»

 

12:00. «Астана» - «Тобыл»

12:00. «Қайрат» - «Атырау»

 

22 ақпан (жұма)

10:00. «Қыран» - «Ертіс»

10:00. «Ақтөбе» - «Қайсар»

 

12:00. «Алтай» - «Шахтер»

12:00. «Жетісу» - «Каспий»

 

23 ақпан (сенбі)

12:00. «Тобыл» - «Оңтүстік»

 

14:00. «Атырау» - «Ордабасы»

14:00. «Окжетпес» - «Семей»

 

16:00. «Тараз» - «Қызыл-Жар СК»

16:00. «Алтай» - «Ақжайық»

 

24 ақпан (жексенбі)

10:00. «Шахтер» - «Ертіс»

10:00. «Оқжетпес» - «Астана»

 

12:00. «Ақжайық» - «Қыран»

12:00. «Тобыл» - «Семей»

 

14:00. «Қайрат» - «Тараз»

14:00. «Қызыл-Жар СК» - «Атырау»

 

Әр топтан екі үздік команда 2019 жылдың 17-24 наурызында турнирдің финалдық кезеңіне жолдама алады. 
 

Бөлісу
Жоғары