Таразда республикалық «Арман» турнирі өтеді

Таразда республикалық «Арман» турнирі өтеді

13 ақпан, 11:31
Таразда 18-24 ақпан аралығында футбол орталықтары мен академиялардың 2001 жылғы жасөспірімдер арасында республикалық «Арман» турнирінің іріктеу кезеңі өтеді.

Жарысқа 2001 жылы туған жасөспірімдер қатысады. «Ұлан» және «Жастар» стадиондары іріктеу кезеңінің ойындарын қабылдайды. 

Участники турнира:

 А тобы

Б тобы

В тобы

 Г тобы

 «Астана»,  Астана

 «Ақтөбе», Ақтөбе

 «Тобыл», Қостанай

 «Каспий», Ақтау

 «Ақжайық», Орал

 «Оңтүстік», Шымкент

 «Қайрат», Алматы

«Шахтер», Қарағанды

 «Семей», Семей

 «Атырау», Атырау

«Ертіс», Павлодар

«Алтай», ШҚО

«Жетісу», Талдықорған

«Қайсар», Қызылорда

«Қыран», Шымкент

«Ордабасы», Шымкент

«Тараз», Тараз

«Қызыл-Жар СК», Петропавл

«Оқжетпес», Көкшетау

 

Ойын кестесі:

18 ақпан (дүйсенбі)

10:00. «Астана» - «Ақтөбе»

10:00. «Оңтүстік» - «Қайрат»

 

12:00. «Тобыл» - «Каспий»

12:00. «Шахтер» - «Семей»

 

14:00. «Ертіс» - «Алтай»

14:00. «Тараз» - «Ордабасы»

 

16:00. «Қайсар» - «Жетісу»

16:00. «Оқжетпес» - «Қызыл-Жар СК»

 

19 ақпан (сейсенбі)

14:00. «Ақтөбе» - «Ақжайық»

 

16:00. «Қайрат» - «Атырау»

16:00. «Қайсар» - «Қыран»

 

20 ақпан (сәрсенбі)

10:00. «Жетісу» - «Ертіс»

10:00. «Ордабасы» - «Қызыл-Жар СК»

 

12:00. «Қыран» - «Алтай»

12:00. «Оқжетпес» - «Тараз»

 

14:00. «Тобыл» - «Астана»

14:00. «Шахтер» - «Оңтүстік»

 

21 ақпан (бейсенбі)

10:00. «Ақжайық» - «Астана»

10:00. «Оңтүстік» - «Атырау»

 

12:00. «Каспий» - «Ақтөбе»

12:00. «Семей» - «Қайрат»

 

22 ақпан (жұма)

10:00. «Қыран» - «Ертіс»

10:00. «Оқжетпес» - «Ордабасы»

 

12:00. «Алтай» - «Қайсар»

12:00. «Қызыл-Жар СК» - «Тараз»

 

23 ақпан (сенбі)

12:00. «Астана» - «Каспий»

 

14:00. «Семей» - «Оңтүстік»

14:00. «Ақжайық» - «Тобыл»

 

16:00. «Атырау» - «Шахтер»

16:00. «Жетісу» - «Алтай»

 

24 ақпан (жексенбі)

10:00. «Ертіс» - «Қайсар»

10:00. «Ақтөбе» - «Тобыл»

 

12:00. «Қыран» - «Жетісу»

12:00. «Каспий» - «Ақжайық»

 

14:00. «Қайрат» - «Шахтер»

14:00. «Семей» - «Атырау»

 

Әр топтан екі үздік команда 2019 жылдың 17-24 наурызында турнирдің финалдық кезеңіне жолдама алады. 
 

Бөлісу
Жоғары