«Жастар» турнирінің іріктеу кезеңі аяқталды

«Жастар» турнирінің іріктеу кезеңі аяқталды

28 ақпан, 12:44
Жарысқа 17 жасқа дейінгі жасөспірім футболшылар қатысты.

Іріктеу кезеңінің ойындары 20-27 ақпан аралығында Шымкент қаласында өтті. Жарысқа қатысқан 18 команда 4 топқа бөлінді. 

А тобы

Б тобы

В тобы

Г тобы

«Қайрат» (Алматы)

«Атырау»

«Тобыл» (Қостанай)

«ERTIS» (Павлодар)

«Қызыл-Жар СК» (Петропавл)

 «Оңтүстік академиясы» (Шымкент)

«Тараз»

 «Қайсар» (Қызылорда)

«Ақжайық» (Орал)

«Оқжетпес» (Көкшетау)

«Астана» (Нұр-Сұлтан)

«Жетісу» (Талдықорған)

«Шахтер» (Қарағанды)

«Алтай» (Өскемен)

«Ақтөбе»

«Каспий» (Ақтау)

«Ордабасы» (Шымкент)

«Семей» (Семей)

 

Ойын нәтижелері:

21 ақпан (жұма)

«Қайрат» - «Атырау» 9:0

«Оңтүстік» - «Тараз» 1:0

«Тобыл» - «ERTIS» 2:3

«Қайсар» - «Ақжайық» 4:2

«Астана» - «Жетісу» 3:2

«Ақтөбе» - «Каспий» 1:1

«Шахтер» - «Алтай» 3:3

«Ордабасы» - «Семей» 5:1 

 

22 ақпан (сенбі)

«Атырау» - «Қызыл-Жар СК» 2:0

«Тараз» - «Оқжетпес» 2:0

 

23 ақпан (жексенбі)

«Астана» - «Шахтер» 2:0

«Ақтөбе» - «Ордабасы» 0:3

«Жетісу» - «Алтай» 6:1

«Каспий» - «Семей» 3:0

«Тобыл» - «Қайрат» 0:10

«Қайсар» - «Оңтүстік» 0:0

 

24 ақпан (дүйсенбі)

«Қызыл-Жар СК» - «Қайрат» 0:11

«Оңтүстік» - «Оқжетпес» 0:0

«ERTIS» - «Атырау» 1:2

«Ақжайық» - «Тараз» 0:3

 

25 ақпан (сейсенбі)

«Шахтер» - «Жетісу» 0:5

«Алтай» - «Астана» 0:5

«Ордабасы» - «Каспий» 0:0

«Семей» - «Ақтөбе» 0:5

 

26 ақпан (сәрсенбі)

«Қайрат» - «ERTIS» 5:3

«Ақжайық» - «Оңтүстік» 0:3

«Қызыл-Жар СК» - «Тобыл» 0:3

«Оқжетпес» - «Қайсар» 1:0

 

27 ақпан (бейсенбі)

«Атырау» - «Тобыл» 2:3

«Тараз» - «Қайсар» 3:2

«Ақжайық» - «Оқжетпес» 1:1

«ERTIS» - «Қызыл-Жар СК» 2:1

 

 

           

А тобы

О

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

«Қайрат»

4

0

0

35-3

12

2

«Тобыл»

2

0

2

8-15

6

3

«Атырау»

2

0

2

6-13

6

4

«ERTIS»

2

0

2

9-10

6

5

«Қызыл-Жар СК»

0

0

4

1-18

0

 

Б тобы

О

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

«Тараз»

3

0

1

8-3

9

2

«Оңтүстік»

2

2

0

4-0

8

3

«Оқжетпес»

1

2

1

2-3

5

4

«Қайсар»

1

1

2

6-6

4

5

«Ақжайық»

0

1

3

3-11

1

 

В тобы

О

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

«Астана»

3

0

0

10-2

9

2

«Жетісу»

2

0

1

13-4

6

3

«Шахтер»

0

1

2

3-7

1

4

«Алтай»

0

1

2

4-14

1

 

Г тобы

О

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

«Ордабасы»

2

1

0

8-1

7

2

«Каспий»

1

2

0

4-1

5

3

«Ақтөбе»

1

1

1

6-4

4

4

«Семей»

0

0

3

1-13

0

 

Сұрмергендер:

Ян Труфанов («Қайрат») - 8;

Мирас Көбеев («Қайрат») - 6;

Әліби Мұхит («Қайрат») - 5;

Нұрбақыт Досанов («Қайрат») - 5;

Қанағат Айдархан («Тараз») - 5;

 

Жарыс ережесіне сәйкес, іріктеу кезеңінің топтарында 1-2 орын алған командалар 2020 жылдың 16-23 наурызы аралығында Шымкент қаласында өтетін финалдық кезеңге қатысады. 

Бөлісу
Жоғары