ЕКІНШІ ЛИГАНЫҢ 21-ТУР ОЙЫНДАРЫНА ТАҒАЙЫНДАЛҒАН ТӨРЕШІЛЕР МЕН ИНСПЕКТОРЛАР

ЕКІНШІ ЛИГАНЫҢ 21-ТУР ОЙЫНДАРЫНА ТАҒАЙЫНДАЛҒАН ТӨРЕШІЛЕР МЕН ИНСПЕКТОРЛАР

09 шілде, 09:30
​​​​​​​Төрелік ету және қадағалау департаменті Екінші Лиганың 21-турында қызмет атқаратын төрешілердің тобын анықтады.

21 тур, 11 шілде

ЦСКА – Қайрат Ж

Төрешілер: Александр Затула (Өскемен), Нұрлан Сәрсенбаев, Азамат Ахметов (екеуі де - Алматы)

Резерв төреші: Ербол Абдуаисов (Алматы)

Инспектор: Нұржан Доскеев (Алматы)

 

Қызыл-Жар СК Ж – Алтай Ж

Төрешілер: Ғалымжан Кенжалинов (Астана), Талғат Мақатов, Рүстем Бейжанов (екеуі де - Петропавл)

Резерв төреші: Станислав Пучков (Петропавл)

Инспектор: Олег Яковлев (Көкшетау)

 

Оқжетпес Ж – Ертіс Ж

Төрешілер: Касим Бозиев (Қарағанды), Алексей Хорошев, Денис Полетаев (екеуі де - Көкшетау)

Резерв төреші: Антон Сысоев (Көкшетау)

Инспектор: Валерий Гусев (Көкшетау)

 

Қыран Ж – Жетісу Ж

Төрешілер: Асқар Жанасупов (Алматы), Самат Жарылқасынов, Ержан Әліқұлов (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Шыңғыс Арыстанбай (Шымкент)

Инспектор: Серғали Оспанов (Шымкент)

 

ОСДЮСШОР Жас-Ұлан - Рузаевка

Төрешілер: Нұржан Жұмашев (Қызылорда), Еламан Құдабек, Динара Ыдырысова (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Әбубәкір Баятанов (Шымкент)

Инспектор: Ахмет Шерменов (Кентау)

 

Ақтөбе Ж – Ордабасы Ж

Төрешілер: Диас Кустаев (Орал), Никита Мортин, Еркебұлан Жақсылықов (екеуі де - Ақтөбе)

Резерв төреші: Саят Суликанов (Ақтөбе)

Инспектор: Геннадий Жуковский (Ақтөбе)

 

Тобыл Ж – Академия Оңтүстік

Төрешілер: Саят Қарабаев (Астана), Анастасия Акимова, Татьяна Борисенко (екеуі де - Қостанай)

Резерв төреші: Ерлан Бекішев (Қостанай)

Инспектор: Александр Павленко (Қостанай)

 

Ақжайық Ж – Астана Ж

Төрешілер: Денис Лабашов (Атырау), Вячеслав Крапивин, Виталий Дерцапф (екеуі де - Орал)

Резерв төреші: Бекарыс Аманкелдин (Орал)

Инспектор: Кеңесбек Исаев (Қызылорда)

 

Атырау Ж – Шахтер Ж

Төрешілер: Нариман Талапкеров (Орал), Ілияс Құсайынов, Дмитрий Калмыков (екеуі де - Атырау)

Резерв төреші: Артем Волков (Атырау)

Инспектор: Мирамбек Мырзабеков (Қызылорда)

 

Қайсар Ж – Ақсу

Төрешілер: Жақсылық Сейдахметов (Талдықорған), Марал Әбдікеров, Айдос Қожабеков (екеуі де - Қызылорда)

Резерв төреші: Азамат Ахметов (Қызылорда)

Инспектор: Бейбіт Көпжасар (Қызылорда).

Бөлісу
Жоғары