Екінші лиганың 39-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

Екінші лиганың 39-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

08 қазан, 10:36
Төрелік ету және қадағалау департаменті Екінші лиганың 39-турында қызмет атқаратын төрешілердің тобын анықтады.

Екінші лига

39 тур

11 қазан

Шахтер М – Астана М

Төрешілер: Елдос Абжан (Шымкент), Мансұр Сайдоллаев, Алексей Русяев (екеуі де - Қарағанды)

Резерв төреші: Дмитрий Быстров (Саран)

Инспектор: Константин Блат (Қарағанды)

 

Ақсу – Ордабасы М

Төрешілер: Антон Кучма (Көкшетау), Дмитрий Белоградов, Алексей Долгих (екеуі де - Павлодар)

Резерв төреші: Андрей Ходотчук (Павлодар)

Инспектор: Николай Сидоров (Павлодар)

 

Қайсар М – Жетісу М

Төрешілер: Мурадбек Ергешов (Шымкент), Тимур Айтбаев, Арман Ділманов (екеуі де - Қызылорда)

Резерв төреші: Әйгерім Уәлиева (Қызылорда)

Инспектор: Аскар Сереков (Қызылорда)

 

Тараз М – Рузаевка

Төрешілер: Нұржан Жұмашев (Қызылорда), Данил Соболев, Амангелді Жүсіпов (екеуі де - Тараз)

Резерв төреші: Әділет Нұрлан (Қаратау)

Инспектор: Исағали Бақберген (Шымкент)

 

Ақжайық М – Алтай М

Төрешілер: Руслан Сұлтанғалиев (Атырау), Темірбек Ысқақов, Вячеслав Равдель (екеуі де - Орал)

Резерв төреші: Бекарыс Аманкелдин (Орал)

Инспектор: Мирамбек Мырзабеков (Қызылорда)

 

Атырау М – Ертіс М

Төрешілер: Нариман Талапкеров (Орал), Дмитрий Калмыков, Ілияс Құсайынов (екеуі де - Атырау)

Резерв төреші: Артем Волков (Атырау)

Инспектор: Кеңесбек Исаев (Қызылорда)

 

Ақтөбе М – Қайрат М

Төрешілер: Болат Сариев (Орал), Юрий Тихонюк, Никита Мортин (екеуі де - Ақтөбе)

Резерв төреші: Саят Суликанов (Ақтөбе)

Инспектор: Геннадий Жуковский (Ақтөбе)

 

Тобыл М – ЦСКА

Төрешілер: Никита Утробин (Астана), Елена Алистратова, Иван Гриценко (екеуі де - Қостанай)

Резерв төреші: Санжар Ысқақов (Қостанай)

Инспектор: Александр Павленко (Қостанай)

 

Қыран М – Қызыл-Жар СК М

Төрешілер: Андрей Марсал (Қарағанды), Сардар Ташметов, Динара Ыдырысова (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Сейітмағзұм Мусалы (Шымкент)

Инспектор: Құрбан Ибрагимов (Шымкент)

 

ОСДЮСШОР Жас-Ұлан – Оқжетпес М

Төрешілер: Бағдат Абдоллаев (Қаратау), Нұрхат Үсенбаев, Шыңғыс Арыстанбай (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Ержан Әліқұлов (Шымкент)

Инспектор: Серғали Оспанов (Шымкент)

Бөлісу

Жаңалықтар

Жоғары