Екінші лиганың 44-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

Екінші лиганың 44-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

30 қазан, 15:26
Төрелік ету және қадағалау департаменті Екінші лиганың 44-турында қызмет атқаратын төрешілердің тобын анықтады.

Екінші лига

44 тур

2 қараша

Қайсар М – Шахтер М

Төрешілер: Виталий Качагин (Тараз), Арман Ділманов, Тимур Айтбаев (екеуі де - Қызылорда)

Резерв төреші: Марал Әбдікеров (Қызылорда)

Инспектор: Бейбіт Көпжасар (Қызылорда)

 

Тараз М – Астана М

Төрешілер: Сергей Ноженко (Талдықорған), Нұрлан Әділет, Әлішер Мыңбаев (екеуі де - Қаратау)

Резерв төреші: Павел Акимов (Тараз)

Инспектор: Кеңесбек Исаев (Қызылорда)

 

Ақжайық М – Академия Оңтүстік

Төрешілер: Руслан Султанғалиев (Атырау), Темірбек Ысқақов, Вячеслав Равдель (екеуі де - Орал)

Резерв төреші: Бекарыс Аманкелдин (Орал)

Инспектор: Асқар Сереков (Қызылорда)

 

Атырау М – Ордабасы М

Төрешілер: Нариман Талапкеров (Орал), Дмитрий Калмыков, Ілияс Құсайынов (екеуі де - Атырау)

Резерв төреші: Артем Волков (Атырау)

Инспектор: Жұмағали Мүмбаев (Шымкент)

 

Ақтөбе М – Рузаевка

Төрешілер: Нұржан Жұмашев (Қызылорда), Еркебұлан Жақсылықов, Юрий Тихонюк (екеуі де - Ақтөбе)

Резерв төреші: Саят Суликанов (Ақтөбе)

Инспектор: Геннадий Жуковский (Ақтөбе)

 

Тобыл М – Жетісу М

Төрешілер: Асқар Бөкенов (Павлодар), Елена Алистратова, Татьяна Борисенко (екеуі де - Қостанай)

Резерв төреші: Санжар Ысқақов (Қостанай)

Инспектор: Александр Павленко (Қостанай)

 

Қыран М – Ертіс М

Төрешілер: Еркен Жантуғанов (Қызылорда), Самат Жарылқасынов, Нұрхат Үсенбаев (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Сардар Ташметов (Шымкент)

Инспектор: Исағали Бақберген (Шымкент)

 

ОСДЮСШОР Жас Ұлан – Алтай М

Төрешілер: Андрей Марсал (Қарағанды), Сейітмағзұм Мұсалы, Ержан Әліқұлов (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Динара Ыдырысова (Шымкент)

Инспектор: Құрбан Ибрагимов (Шымкент)

 

Қызыл-Жар СК М – ЦСКА

Төрешілер: Дмитрий Вишняков (Семей), Денис Виноградов, Талғат Мақатов (екеуі де - Петропавл)

Резерв төреші: Станислав Пучков (Петропавл)

Инспектор: Валерий Гусев (Көкшетау)

 

Оқжетпес М – Қайрат М

Төрешілер: Никита Утробин (Астана), Дархан Хамзин, Денис Полетаев (екеуі де - Көкшетау)

Резерв төреші: Антон Кучма (Көкшетау)

Инспектор: Олег Яковлев (Көкшетау)

Бөлісу

Жаңалықтар

Жоғары