Екінші лиганың 41-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

Екінші лиганың 41-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

17 қазан, 17:41
Төрелік ету және қадағалау департаменті Екінші лиганың 41-турында қызмет атқаратын төрешілердің тобын анықтады.

Екінші лига, 41 тур

20 қазан

Қызыл-Жар СК М – Оқжетпес М

Төрешілер: Асқар Бөкенов (Павлодар), Талғат Мақатов (Петропавл), Дархан Хамзин (Көкшетау)

Резерв төреші: Станислав Пучков (Петропавл)

Инспектор: Олег Яковлев (Көкшетау)

 

Қайрат М – Қыран М

Төрешілер: Нұрлан Ақынжанов (Семей), Ербол Әбдуаисов, Нұрлан Сәрсенбаев (екеуі де - Алматы)

Резерв төреші: Ардақ Дауанов (Алматы)

Инспектор: Александр Кулаков (Алматы)

 

ЦСКА – ОСДЮСШОР Жас-Ұлан

Төрешілер: Виталий Качагин (Тараз), Наргис Магау, Азамат Ахметов (екеуі де - Алматы)

Резерв төреші: Александр Павлов (Алматы)

Инспектор: Алаш Өтеушов (Алматы)

 

Алтай М – Ақтөбе М

Төрешілер: Санжар Ысқақов (Костанай), Асылан Мейірбаев (Семей), Роман Ларионов (Өскемен)

Резервный судья: Александр Затула (Өскемен)

Инспектор: Сергей Обрядов (Семей)

 

Ертіс М – Тобыл М

Төрешілер: Біржан Сержанұлы (Алматы), Алексей Долгих, Дмитрий Белоградов (екеуі де - Павлодар)

Резерв төреші: Андрей Ходотчук (Павлодар)

Инспектор: Николай Сидоров (Павлодар)

 

Жетісу М –Ақжайық М

Төрешілер: Евгений Ермолаев (Павлодар), Максим Субботин, Әлібек Бектұров (екеуі де -Талдқорған)

Резерв төреші: Жақсылық Сейдахметов (Талдықорған)

Инспектор: Александр Никулин (Талдықорған)

 

Рузаевка – Атырау М

Төрешілер: Елдос Абжан (Шымкент), Игорь Карпов, Руслан Жасыбай (екеуі де - Алматы)

Резерв төреші: Нұрлан Жаспенов (Алматы)

Инспектор: Жұрымбет Тамарбердиев (Алматы)

 

Ордабасы М – Қайсар М

Төрешілер: Ғалымжан Кенжалинов (Астана), Сейітмағзұм Мұсалы, Динара Ыдырысова (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Сардар Ташметов (Шымкент)

Инспектор: Серғали Оспанов (Шымкент)

 

Академия Оңтүстік – Тараз М

Төрешілер: Нұржан Жұмашев (Қызылорда), Самат Жарылқасынов, Шыңғыс Арыстанбай (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Нұрхат Үсенбаев (Шымкент)

Инспектор: Абай Дүйсенов (Түркістан)

 

Астана М – Ақсу

Төрешілер: Кирилл Ткачев (Алматы), Ербол Байназаров, Тимур Тұрсымбаев (екеуі де - Астана)

Резерв төреші: Алексей Булучевский (Астана)

Инспектор: Қайрат Сламбеков (Астана)

Бөлісу

Жаңалықтар

Жоғары