«Жастар» республикалық турнирінің іріктеу кезеңі аяқталды

«Жастар» республикалық турнирінің іріктеу кезеңі аяқталды

25 ақпан, 17:48
2019 жылдың 18-24 ақпаны аралығында Шымкент қаласында футбол орталықтары мен академияларының жасөспірімдер және жастар командалары арасындағы (2003) «Жастар» республикалық турнирінің іріктеу кезеңі аяқталды.

А тобы

Б тобы

В тобы

Г тобы

«Оңтүстік» 

 «Астана» 

«Оқжетпес» 

«Тобыл»

«Семей» 

«Ордабасы» 

«Қайрат» 

«Тараз» 

«Атырау» 

«Қызыл-Жар СК»

«Ертіс» 

«Алтай» 

«Ақжайық» 

«Шахтер» 

«Қыран» 

«Ақтөбе» 

«Жетісу»

«Каспий» 

«Қайсар» 

 

 

18 ақпан (дүйсенбі)

«Оңтүстік» - «Астана» 2:0

«Ордабасы» - «Қайрат» 2:2

«Оқжетпес» - «Тобыл» 3:1

«Тараз» - «Атырау» 2:1

«Ертіс» - «Алтай» 2:1

«Ақтөбе» - «Жетісу» 4:1

«Ақжайық» - «Шахтер» 0:0

«Каспий» - «Қайсар» 0:3

 

19 ақпан (сейсенбі)

«Астана» - «Семей» 1:1

«Қайрат» - «Қызыл-Жар СК» 10:1

«Шахтер» - «Қыран» 2:0

 

20 ақпан (сәрсенбі)

«Ертіс» - «Ақжайық» 1:2

«Каспий» - «Ақтөбе» 0:2

«Қыран» - «Алтай» 2:4

«Қайсар» - «Жетісу» 1:2

«Оңтүстік» - «Оқжетпес» 5:2

«Ордабасы» - «Тараз» 2:0

 

21 ақпан (бейсенбі)

«Семей» - «Оңтүстік» 0:10

«Қызыл-Жар СК» - «Ордабасы» 1:2

«Астана» - «Тобыл» 1:2

«Қайрат» - «Атырау» 8:0

 

22 ақпан (жұма)

«Қыран» - «Ертіс» 0:2

«Ақтөбе» - «Қайсар» 7:0

«Алтай» - «Шахтер» 0:2

«Жетісу» - «Каспий» 3:2

 

23 ақпан (сенбі)

«Тобыл» - «Оңтүстік» 0:6

«Атырау» - «Ордабасы» 1:3

«Оқжетпес» - «Семей» 2:0

«Тараз» - «Қызыл-Жар СК» 0:1

«Алтай» - «Ақжайық» 0:4

 

24 ақпан (жексенбі)

«Шахтер» - «Ертіс» 2:0

«Оқжетпес» - «Астана» 3:0

«Ақжайық» - «Қыран» 3:0

«Тобыл» - «Семей» 4:1

«Қайрат» - «Тараз» 5:0

«Қызыл-Жар СК» - «Атырау» 0:1

 

А тобының турнир кестесі

Орын

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

Оңтүстік

4

0

0

23-2

12

2

Оқжетпес

3

0

1

10-6

9

3

Тобыл

2

0

2

7-11

6

4

Астана

0

1

3

2-8

1

5

Семей

0

1

3

2-17

1

 

Б тобының турнир кестесі

Орын

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

Қайрат

3

1

0

25-3

10

2

Ордабасы

3

1

0

9-4

10

3

Тараз

2

0

2

3-8

6

4

Атырау

1

0

3

3-13

3

5

Қызыл-Жар СК

0

0

4

2-14

0

 

В тобының турнир кестесі

Орын

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

Ақжайық

3

1

0

9-1

10

2

Шахтер

3

1

0

6-0

10

3

Ертіс

2

0

2

5-5

6

4

Алтай

1

0

3

5-10

3

5

Қыран

0

0

4

2-11

0

 

Г тобының турнир кестесі

Орын

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

Ақтөбе

3

0

0

13-1

9

2

Жетісу

2

0

1

6-7

6

3

Қайсар

1

0

2

4-9

3

4

Каспий

0

0

3

2-8

0

 

Сұрмергендер:

Әлішер Рақымжанов («Қайрат») - 7 гол;

Ислам Русланұлы («Ақтөбе») - 5 гол;

Аслан Кеңес («Оңтүстік») - 5 гол.

 

Әр топтан 1-2 орын алған командалар 2019 жылдың 17-24 наурызында Шымкентте өтетін финалдық кезеңге қатысады. 

Бөлісу
Жоғары