«Арман» республикалық турнирінің іріктеу кезеңі аяқталды

«Арман» республикалық турнирінің іріктеу кезеңі аяқталды

25 ақпан, 17:50
2019 жылдың 18-24 ақпаны аралығында Тараз қаласында футбол орталықтары мен академияларының жасөспірімдер және жастар командалары арасындағы (2001) «Арман» республикалық турнирінің іріктеу кезеңі аяқталды.

А тобы

Б тобы

В тобы

Г тобы

«Астана» 

«Ақтөбе»

«Тобыл» 

«Каспий» 

«Ақжайық» 

«Оңтүстік» 

«Қайрат» 

«Шахтер» 

«Семей» 

«Атырау»

«Ертіс» 

«Алтай» 

«Жетісу» 

«Қайсар» 

«Қыран» 

«Ордабасы»

«Тараз»

«Қызыл-Жар СК»

«Оқжетпес» 

 

 

18 ақпан (дүйсенбі)

«Астана» - «Ақтөбе» 4:1

«Оңтүстік» - «Қайрат» 3:0 (тех.)*

«Тобыл» - «Каспий» 0:4

«Шахтер» - «Семей» 3:1

«Ертіс» - «Алтай» 0:1

«Тараз» - «Ордабасы» 3:3

«Қайсар» - «Жетісу» 3:1

«Оқжетпес» - «Қызыл-Жар СК» 3:3

 

19 ақпан (сейсенбі)

«Ақтөбе» - «Ақжайық» 1:1

«Қайрат» - «Атырау» 0:3 (тех.)*

«Қайсар» - «Қыран» 2:1

 

20 ақпан (сәрсенбі)

«Жетісу» - «Ертіс» 4:1

«Ордабасы» - «Қызыл-Жар СК» 3:2

«Қыран» - «Алтай» 1:3

«Оқжетпес» - «Тараз» 1:1

«Тобыл» - «Астана» 1:6

«Шахтер» - «Оңтүстік» 0:0

 

21 ақпан (бейсенбі)

«Ақжайық» - «Астана» 0:3

«Оңтүстік» - «Атырау» 4:0

«Каспий» - «Ақтөбе» 0:2

«Семей» - «Қайрат» 3:0 (тех.)*

 

22 ақпан (жұма)

«Қыран» - «Ертіс» 1:1

«Оқжетпес» - «Ордабасы» 0:11

«Алтай» - «Қайсар» 2:1

«Қызыл-Жар СК» - «Тараз» 1:4

 

23 ақпан(сенбі)

«Астана» - «Каспий» 5:0

«Семей» - «Оңтүстік» 0:6

«Ақжайық» - «Тобыл» 1:0

«Атырау» - «Шахтер» 2:3

«Жетісу» - «Алтай» 2:1

 

24 ақпан (жексенбі)

«Ертіс» - «Қайсар» 4:3

«Ақтөбе» - «Тобыл» 5:1

«Қыран» - «Жетісу» 0:1

«Каспий» - «Ақжайық» 1:1

«Қайрат» - «Шахтер» 3:2

«Семей» - «Атырау» 2:8

 

 

А тобының турнир кестесі

Орын

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

Астана

4

0

0

18-2

12

2

Ақтөбе

2

1

1

9-6

7

3

Ақжайық

1

2

1

3-5

5

4

Каспий

1

1

2

5-8

4

5

Тобыл

0

0

4

2-16

0

 

Б тобының турнир кестесі

Орын

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

Оңтүстік

2

1

1

13-0

7

2

Шахтер

2

1

1

8-6

7

3

Атырау

2

0

2

13-9

6

4

Семей

1

0

3

6-17

3

5

Қайрат*

1

0

3

3-11

3

 

В тобының турнир кестесі

Орын

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

Жетісу

3

0

1

8-5

9

2

Алтай

3

0

1

7-4

9

3

Қайсар

2

0

2

9-8

6

4

Ертіс

1

1

2

6-9

4

5

Қыран

0

1

3

3-7

1

 

Г тобының турнир кестесі

Орын

Команда

Ж

Т

Ж

Д/а

Ұ

1

Ордабасы

2

0

1

17-5

6

2

Тараз

1

2

0

8-5

5

3

Оқжетпес

0

2

1

4-15

2

4

Қызыл-Жар СК

0

1

2

6-10

1

*«Қайрат» командасына ойыншыны ережеге сай тіркемегені үшін келесі ойындарға техникалық жеңіліс саналды: «Оңтүстік» – «Қайрат» - 3:0; «Қайрат» – «Атырау» - 0:3; «Семей» – «Қайрат» - 3:0, ал қарсыластарына 3:0 есебімен жеңіс есептелді. 

 

Сұрмергендер:

Батырхан Тәжібай («Ордабасы») - 6 гол;

Станислав Басманов («Астана») - 5 гол;

Санжар Сатанов («Атырау») - 5 гол;

 

Әр топтан 1-2 орын алған командалар 2019 жылдың 17-24 наурызында өтетін финалдық кезеңге қатысады. 

Бөлісу
Жоғары