Президент Кубогына қатысатын құрамалардың ойыншылары

Президент Кубогына қатысатын құрамалардың ойыншылары

23 тамыз, 11:01
Қазақстан Республикасы Президентінің Кубогы үшін футболдан жасөспірімдер арасында ХІІ халықаралық турнирге қатысатын құрамалардың ойыншыла тізімін назарларыңызға ұсынамыз:

Қазақстан-1 құрамасы:

Қақпашылар: Никита Пивкин, Сұлтанбек Досаханов (екеуі де - «Қайрат»);

Қорғаушылар: Егор Ткаченко, Александр Широбоков, Данияр Орда, Арсен Азатов (барлығы - «Қайрат»); Асқар Сатышев («Оңтүстік» академиясы), Асыл Сармантай (Шахтер»);

Жартылай қорғаушылар: Ғалымжан Кенжебек, Данил Сомов, Дмитрий Филиппов, Диас Құшқынбаев (барлығы - «Қайрат»);  Әсет Кончиев, Абзал Қалау (екеуі де - «Оңтүстік» академиясы),  Вадим Яковлев, («Зимбру», Молдова), Муроджон Халматов («Ордабасы»)

Шабуылшылар: Данияр Дулатов («Қайрат»), Данил Анкудинов («Мерсет», Испания), Әліби Мұхит («Қайрат»);

Бапкер - Алмас Құлшынбаев


 

Қазақстан-2 құрамасы:

Қақпашылар: Темірлан Анарбеков («Қайрат»), Ақай Сарбағышев («Оңтүстік» академиясы);

Қорғаушылар: Рүстем Ғабдрахманов («Актобе»), Анатолий Козлов («ERTIS»), Сұлтан Асқаров, Александр Мрынский (екеуі де - «Қайрат»), Руслан Ташметов, Жалғас Арапов (екеуі де - «Оңтүстік» академиясы);

Жартылай қорғаушылар: Жаннұр Көкеев, Данил Чирков (екеуі де - «Қайрат»), Ислам Русланұлы («Ақтөбе»), Құдайберді Наркулов, Мирас Амантаев (екеуі де - «Оңтүстік» академиясы), Әзиз Абдуганиев («DFI», Германия), Зикролло Султаниязов («Ордабасы»)

Шабуылшылар: Әлішер Рақымжанов («Қайрат»), Азамат Орынбасаров («Тараз»), Кирилл Лавренюк («Кайрат»), Әбдібек Әли («Тобыл»)

Бапкер – Алмас Құлшынбаев

 

Қырғыз Республикасы құрамасы:

Қақпашылар: Курманбек Нурланбеков («Дордой»), Роман Жаныбек уулу («Академия Ош»);

Қорғаушылар: Нурсеит Азаматов («Дордой»), Бейкунт Бейшебай уулу, Эрзат Чынгызбек уулу, Артур Данияров, Атай Эшенкулов, Султан Боколеев (барлығы - «Илбирс»), Абылайхан Полотбек уулу, Захридин Абдилажонов («Академия Ош»); 

Жартылай қорғаушылар: Баястан  Боконов, Атай Ильичбек уулу, Арсен Шаршенбеков, Кутман Айманбетов  (барлығы - «Дордой»), Эльзар Мелисбек уулу, Ырыскелди Тыныбеков, Байбол Ермеков (барлығы - «Илбирс»),  Рафаэль Алтынбек уулу («Абдыш-Ата»);

Шабуылшылар: Нурбол Бактыбек уулу, Ааламбек Абылкасымов (екеуі де - «Илбирс»);

Бапкер - Нурлан Букуев.

 

Литва құрамасы:

Қақпашылар: Юлий Вирвилас («Банга»), Данас Шимкевичюс («Паневежис»)

Қорғаушылар: Наглис Палюшис («Дайнава»), Таутвидас Шпиегис («Клайпедос»), Арнас Концюс («Паневежис»), Метинас Абромавичюс («Пфорцхейм», Германия), Матас Гасинас («Шяулю»);

Жартылай қорғаушылар: Домантас Вайчекаускас («Паневежис»), Максим Андреев («Клайпедос»), Грантас Яселишнас, Эмилис Гасинас  (екеуі де - «Шяулю»), Элияс Багдонавичюс («Питерборо Юнайтед», Англия), Титас Дашкус («Таурас»), Гвидас Гинейтис («Атмосфера»), Эрнестас Бурдзилаускас («Мариямполе Сити»), Томаш Гульбицки («Вильнюс»);

Шабуылшылар: Армандас Кучис («Паневежис»), Недас Юргис Шимкутис («Клайпедос»);

Бапкер - Мантас Бабианскас

 

Тәжікстан құрамасы:

Қақпашылар: Сафармад Шафоров, Сухробхужа Юсупов (екеуі де - «ТФФ академиясы»);

Қорғаушылар: Рахматшо Рахмадзода, Нурсултон Норбойзода, Иноятулло Шахриер, Абдурауф Мехрубони, Хукмеддин Шомуродов, Фахреддин Ахматов (барлығы - «ТФФ академиясы»);

Жартылай қорғаушылар: Курбонали Муродов, Мехрубон Каримов, Аини Алижони, Бежан Нишонбойзода, Аббас Андалибов, Хушрав Тоиров, Кабир Салимшоев, Муджовид Шовайсудинов (барлығы - «ТФФ академиясы»);

Шабуылшылар: Абдуфаттохи Худойдодзода, Сунатулло Азизов, Хуршед Давлатзода (барлығы - «ТФФ академиясы»), Мухаммадворис Сайдалиев («Soro Company»);

Бапкер - Ахлиддин Турдиев

 

Армения құрамасы:

Қақпашылар: Рафаэл Манасян («Академия»), Гор Матинян, Николай Асланян (екеуі де - клубсыз); 

Қорғаушылар: Эдгар Тамазян, Степа Мкртчян, Гор Аракелян (барлығы - «Арарат-Армения»), Карен Галстян, Эрик Симонян, Самвел Самвелян - (барлығы - «Бананц»), Айк Ованнисян (клубсыз);

Жартылай қорғаушылар: Карен Оганесян, Тигран Саргсян, Айк Речелян (барлығы - «Пюник»), Саргис Саакян, Спартак Айрапетян, Микаэл Асланян, Юрий Колозян (барлығы - «Арарат-Армения»);

Шабуылшылар: Артур Серобян («Арарат-Армения»), Левон Варданян («Пюник»), Самвел Акопян («Бананц»). 

Бапкер - Рубен Лескано

23-29 тамыз аралығында Нұр-Сұлтан қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің Кубогы үшін футболдан жасөспірімдер арасында ХІІ халықаралық турнир өтеді. Жарысқа Қырғыз Республикасы, Армения, Тәжікстан, Литва және Қазақстанның екі құрамасы қатысады. Ойындар Футбол үйі ғимаратының алаңында өтеді. Барлық кездесу Қазақстан футбол федерациясының YouTube-арнасында тікелей эфирде көрсетіледі. 

Бөлісу
Жоғары