Екінші лиганың VII турына тағайындалған төрешілер

Екінші лиганың VII турына тағайындалған төрешілер

15 маусым 2021, 16:30
ҚФФ Төрешілік ету және инспекциялау департаменті Екінші лиганың VII тур аясындағы болатын матчтарының төрешілері мен инспекторларын анықтады.

Екінші лига

7-ші тур

Солтүстік-Шығыс конференциясы

16 маусым

Астана Ж – Жетісу Ж

Төрешілер: Пучков Станислав (Петропавл), Аленхан Асылбек, Ескенов Нұрсұлтан (екеуі де – Нұр-Сұлтан)

Қосалқы төреші: Қарабаев Саят (Нұр-Сұлтан)

Инспектор: Түсеев Багдат (Нұр-Сұлтан)

 

17 маусым

Рузаевка – Алтай

Төрешілер: Қанаев Елдос (Шымкент), Үсенов Досбол, Арынханов Нұрдәулет (екеуі де – Алматы)

Қосалқы төреші: Әбдуаисов Ербол (Алматы)

Инспектор: Пасько Сергей (Алматы)

 

Шахтер Ж – №8 БЖМОРСМ

Төрешілер: Жарылқасынов Самат (Шымкент), Ахвердиев Акбар (Саран), Бурдейный Андрей (Қарағанды)

Қосалқы төреші: Бильдинов Михаил (Қарағанды)

Инспектор: Бородин Сергей (Қарағанды)

 

Жеңіс – SD Family

Төрешілер: Вишняков Дмитрий (Семей), Матякубов Рустем, Тұрсымбаев Тимур (екеуі де – Нұр-Сұлтан)

Қосалқы төреші: Чеховский Георгий (Нұр-Сұлтан)

Инспектор: Түсеев Багдат (Нұр-Сұлтан)

 

Тобыл Ж – Жас-Қыран

Төрешілер: Суликанов Саят (Ақтөбе), Лютинец Елена, Деревенская Мария (екеуі де – Қостанай)

Қосалқы төреші: Шелег Станислав (Қостанай)

Инспектор: Павленко Александр (Қостанай)

 

Оқжетпес Ж – Ақсу-Павлодар

Төрешілер: Ысқақов Марат (Нұр-Сұлтан), Герасимова Оксана, Мақатов Талғат (екеуі де – Петропавл)

Қосалқы төреші: Кучма Антон (Көкшетау)

Инспектор: Яковлев Олег (Көкшетау)

 

Оңтүстік-Батыс конференциясы

17 маусым

Қайсар Ж – Қыран Ж

Төрешілер: Кұстаев Диас (Орал), Ахметов Азамат, Әбдікеров Марал (екеуі де – Қызылорда)

Қосалқы төреші: Тілеуов Ерәділ (Қызылорда)

Инспектор: Исаев Кеңесбек (Қызылорда)

 

Яссы-Түркістан – Ақтөбе Ж

Төрешілер: Жантуғанов Еркен (Қызылорда), Баятанов Әбубәкір (Түркістан облысы), Үсенбаев Нұрхат (Шымкент)

Қосалқы төреші: Ескендір Дархан (Шымкент)

Инспектор: Шерменов Ахмет (Кентау)

 

Ордабасы Ж – Тараз Ж

Төрешілер: Ткачев Кирилл (Алматы), Ідірісова Динара, Мұсалы Сейтмағзұм (екеуі де – Шымкент)

Қосалқы төреші: Халилов Мурадбек (Шымкент)

Инспектор: Оспанов Серғали (Шымкент)

 

Каспий Ж – Ақжайық Ж

Төрешілер: Сұлтанғалиев Руслан (Атырау), Назар Амандық, Ідірісов Сағадат (екеуі де – Ақтау)

Қосалқы төреші: Сапаров Серік (Ақтөбе)

Инспектор: Мельников Максим (Ақтау)

 

Оңтүстік Академиясы Ж – Тұран Ж

Төрешілер: Сержанұлы Біржан (Алматы), Әліқұлов Ержан, Арыстанбай Шыңғыс (екеуі де – Шымкент)

Қосалқы төреші: Тәшметов Сардар (Шымкент)

Инспектор: Ибрагимов Кұрбан (Шымкент)

Бөлісу
Жоғары