Екінші лиганың VI турына тағайындалған төрешілер

Екінші лиганың VI турына тағайындалған төрешілер

09 маусым 2021, 17:37
ҚФФ Төрешілік ету және инспекциялау департаменті Екінші лиганың VI тур аясындағы болатын матчтарының төрешілері мен инспекторларын анықтады.

Екінші лига

6-шы тур

Солтүстік-Шығыс конференциясы

10 маусым

Ақсу-Павлодар – Астана Ж

Төрешілер: Молтусинов Антон (Өскемен), Долгих Алексей, Ходотчук Андрей (екеуі де – Павлодар)

Қосалқы төреші: Бөкенов Асқар (Павлодар)

Инспектор: Костромин Александр (Павлодар)

 

Жас-Қыран – Окжетпес Ж

Төрешілер: Сейдахметов Жақсылық (Талдықорған), Жанпейіс Ермек, Оразбеков Жамбыл (екеуі де – Алматы)

Қосалқы төреші: Сержанұлы Біржан (Алматы)

Инспектор: Пасько Сергей (Алматы)

 

SD Family – Тобол Ж

Төрешілер: Ескендір Дархан (Шымкент), Аленхан Асылбек, Жүнісов Нұржан (екеуі де – Нұр-Сұлтан)

Қосалқы төреші: Чеховский Георгий (Нұр-Сұлтан)

Инспектор: Түсеев Бағдат (Нұр-Сұлтан)

 

Алтай – Шахтер Ж

Төрешілер: Ысқақов Марат (Нұр-Сұлтан), Мейірбаев Асылан, Проскуряков Илья (екеуі де – Өскемен)

Қосалқы төреші: Серікболов Данияр (Семей)

Инспектор: Богданов Олег (Семей)

 

Жетісу Ж – Рузаевка

Төрешілер: Волков Артем (Павлодар), Дышкант Дмитрий, Дышкант Николай (екеуі де – Талдықорған)

Қосалқы төреші: Коновалов Николай (Талдықорған)

Инспектор: Никулин Александр (Талдықорған)

 

11 маусым

№8 БЖМОРСМ – Жеңіс

Төрешілер: Нұрмұстафина Эльвира (Теміртау), Тұрсымбаев Тимур, Матякубов Рустем (екеуі де – Нұр-Сұлтан)

Қосалқы төреші: Қарабаев Саят (Нұр-Сұлтан)

Инспектор: Түсеев Бағдат (Нұр-Сұлтан)

 

Оңтүстік-Батыс конференциясы

10 маусым

Тұран Ж – Қайсар Ж

Төрешілер: Карпов Игорь (Алматы), Арыстанбай Шыңғыс, Мұсалы Сейтмағзұм (екеуі де – Шымкент)

Қосалқы төреші: Қанаев Елдос (Шымкент)

Инспектор: Дүйсенов Абай (Түркістан)

 

Ақжайық Ж – Оңтүстік Академиясы Ж

Төрешілер: Тілеуов Ерәділ (Қызылорда), Шыңғысов Ерболат, Равдель Вячеслав (екеуі де – Орал)

Қосалқы төреші: Құстаев Диас (Орал)

Инспектор: Хуснутдинов Рашид (Орал)

 

Тараз Ж – Атырау Ж

Төрешілер: Әлибеков Нұрсұлтан (Павлодар), Ахмедов Ахмед (Қаратау), Осипов Михаил (Тараз)

Қосалқы төреші: Нұрдинов Рамазан (Тараз)

Инспектор: Ибрагимов Кұрбан (Шымкент)

 

Ақтөбе Ж – Ордабасы Ж

Төрешілер: Аманкелдин Бекарыс (Орал), Бисекенов Әлім, Оңғарбаев Рустам (екеуі де – Ақтөбе)

Қосалқы төреші: Суликанов Саят (Ақтөбе)

Инспектор: Мұрзабеков Мейрамбек (Қызылорда)

 

Қыран Ж – Яссы-Түркістан

Төрешілер: Вишняков Дмитрий (Семей), Әліқұлов Ержан (Шымкент), Баятанов Әбубәкір (Түркістан облысы)

Қосалқы төреші: Жарылқасынов Самат (Шымкент)

Инспектор: Оспанов Серғали (Шымкент)

Бөлісу

Жаңалықтар

Жоғары