Екінші лиганың II турына тағайындалған төрешілер

Екінші лиганың II турына тағайындалған төрешілер

04 мамыр, 20:26
ҚФФ Төрешілік ету және инспекциялау департаменті Екінші лиганың II тур аясындағы болатын матчтарының төрешілері мен инспекторларын анықтады.

Екінші лига

2-ші тур

7 мамыр

Солтүстік-Шығыс конференциясы

SD Family – Астана М

Төрешілер: Ысқақов Санжар (Қостанай), Әленхан Асылбек, Жунусов Нуржан (екеуі де – Нұр-Сұлтан)

Қосалқы төреші: Карабаев Саят (Нұр-Сұлтан)

Инспектор: Түсеев Бағдат (Нұр-Сұлтан)

 

Алтай – Ақсу-Павлодар

Төрешілер: Карпов Игорь (Алматы), Серікболов Данияр, Мерғазы Әліби (екеуі де – Семей)

Қосалқы төреші: Лесив Станислав (Семей)

Инспектор: Богданов Олег (Семей)

 

Жетісу Ж – Оқжетпес Ж

Төрешілер: Ткачев Кирилл (Алматы), Дышкант Николай, Коновалов Сергей (екеуі де – Талдықорған)

Қосалқы төреші: Дышкант Дмитрий (Талдықорған)

Инспектор: Құрбанов Құрбанжан (Алматы облысы)

 

Рузаевка – Тобыл Ж

Төрешілер: Сейдахметов Жақсылық (Талдықорған), Абдуаисов Ербол, Үсенов Досбол (екеуі де – Алматы)

Қосалқы төреші: Сержанұлы Біржан (Алматы)

Инспектор: Уфимцев Сергей (Алматы)

 

Оңтүстік-Батыс конференциясы

Тараз Ж – Ақжайық Ж

Төрешілер: Суликанов Саят (Ақтөбе), Нұрдинов Рамазан (Тараз), Ахмедов Ахмед (Қаратау)

Қосалқы төреші: Осипов Михаил (Тараз)

Инспектор: Исаев Кеңесбек (Қызылорда)

 

Ақтөбе Ж – Тұран Ж

Төрешілер: Құстаев Диас (Орал), Бисекенов Әлім, Оңғарбаев Рүстем (екеуі де – Ақтөбе)

Қосалқы төреші: Сапаров Серік (Ақтөбе)

Инспектор: Жуковский Геннадий (Ақтөбе)

 

Қыран Ж – Оңтүстік Академиясы  Ж

Төрешілер: Кенжалинов Ғалымжан (Нұр-Сұлтан), Үсенбаев Нұрхат, Ідірісова Динара (екеуі де – Шымкент)

Қосалқы төреші: Халилов Мурадбек (Шымкент)

Инспектор: Бақберген Исағали (Шымкент)

 

Яссы-Түркістан – Каспий Ж

Төрешілер: Жарылқасынов Самат (Шымкент), Баятанов Әбубәкір (Түркістан облысы), Әліқұлов Ержан (Шымкент)

Қосалқы төреші: Ескендір Дархан (Шымкент)

Инспектор: Шерменов Ахмет (Кентау)

 

Ордабасы Ж – Атырау Ж

Төрешілер: Тілеуов Ерәділ (Қызылорда), Арыстанбай Шыңғыс, Боранбаева Фатима (екеуі де – Шымкент)

Қосалқы төреші: Қанаев Елдос (Шымкент)

Инспектор: Ибрагимов Құрбан (Шымкент)

 

8 мамыр

Солтүстік-Шығыс конференциясы

№8 БЖМОРСМ – Жас Қыран

Төрешілер: Әлібеков Нұрсұлтан (Павлодар), Әленхан Асылбек, Құсайынов Ернар (екеуі де – Нұр-Сұлтан)

Қосалқы төреші: Утробин Никита (Нұр-Сұлтан)

Инспектор: Түсеев Бағдат (Нұр-Сұлтан)

Бөлісу
Жоғары